8 жовтня, в рамках осіннього призову, 9 юнаків з різних населених пунктів району поповнили лави майбутніх захисників України

Версія для друкуВерсія для друку

8 жовтня, в рамках осіннього призову, 9 юнаків з різних населених пунктів району поповнили лави майбутніх захисників України. На урочисті проводи, що відбулися в райвійськкоматі, окрім рідних і близьких призовників, прийшли голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Василь Білоцерківець, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді і спорту райдержадміністрації Володимир Литвиненко, настоятель Храму Різдва Іоана Хрестителя УПЦ КП, військовий капелан отець Дмитро та представники КП «Інформаційний центр «Новосанжарщина». 
Після перевірки та інструктажу, проведених офіцером райвійськкомату, Сергій Бульбаха вручив призовниками військові квитки та сказав кілька напутніх слів, подякувавши за відповідальність та патріотизм. Побажав майбутнім захисникам успішно відслужити та повернутися до рідних здоровими і змужнілими. Слід зазначити, що Сергій Володимирович привітався до юнаків новим військовим вітанням «Слава Україні!», на що призовники дружно відповіли «Героям слава!»
Василь Білоцерківець та Володимир Литвиненко вручили хлопцям традиційні подарункові набори від районної влади, до яких входять предмети першої необхідності. Далі отець Дмитро благословив майбутніх захисників на легку службу, провівши з ними спільну молитву і окропивши святою водою.

Наверх ↑