Новосанжарці вкотре довели свій патріотизм та небайдужість до долі країни і її захисників. 26 вересня автомобіль з вантажем зі свіжих овочів і бутильованої мінеральної води відправився до місця призначення, а саме до батальйону спецпризначення «Полтава» Національної Гвардії України. Цього разу на прохання голови райдержадміністрації  Сергія Бульбахи відгукнулися ТОВ «Новосанжарський завод мінеральних вод», районна рада сільськогосподарських товаровиробників, ТОВ «Елеватор «Чиста криниця», ТОВ «Чиста криниця», фермерські господарства «Малокобелячківське» та «Хабузов», Малокобелячківська сільська рада.