Благодійний захід присвячений Міжнародному Дню людей з інвалідністю, ініційований Інклюзивно-ресурсним центром Новосанжарської районної ради

3 грудня вперше на території Новосанжарського району відбувся благодійний захід присвячений Міжнародному Дню людей з інвалідністю, ініційований Інклюзивно-ресурсним центром Новосанжарської районної ради. Особливий акцент був поставлений на розкриття талантів дітей з особливими освітніми потребами. Зустріч відбувалася під гаслом «В особливих дітей - особливі таланти»..
Новосанжарський «Інклюзивно-ресурсний центр» є осередком допомоги для дітей з особливими потребами на Новосанжарщині. Цього літа установа виборола гранд Українського Культурного Фонду та організувала заняття з образотворчого мистецтва. Після закінчення даного проекту ініціативу продовження діяльності студії взяла на себе Новосанжарська ОТГ. Саме ці роботи були представлені гостям заходу.

Другою та основною частиною зустрічі був концерт «Повір у себе!». Всі бажаючі особливі діти мали можливість проявити себе на сцені і отримати підтримку залу. Учасники концерту дуже старалися і свято вдалося просто незвичайне: на сцені лунали вірші про Україну, відомі мелодії музичного попурі, чарували таночки художніх колективів «Дивосвіт», «Зорепад», лунали пісні у виконанні як сольних артистів так і ансамблю «Іскра». До концертної програми залучилися маленькі вихованці Лелюхівського дитячого садочка, які вразили всіх своєю щирістю… Атмосфера в залі була по-справжньому дружня.
Крім гостей, маленьких особливих артистів підтримували і представники влади: голова Новосанжарської районної ради Супрун Геннадій Іванович, начальник відділу освіти Новосанжарської РДА Кульчинський Олександр Володимирович, голова Новосанжарської селищної ради Коба Інна Олександрівна, начальник відділу освіти Новосанжарської ОТГ Капустян Інга Іванівна та почесний гість заходу Бульбаха Сергій Володимирович.
Весь захід був закликом всіх людей до милосердя, чуйності і доброти, бо особливі діти різні, але всі ми рівні.