Будівництво Кременчуцького мосту розпочнеться вже у 2021 році

Версія для друкуВерсія для друку

Будівництво Кременчуцького мосту розпочнеться вже у 2021 році

 

Служба автомобільних доріг у Полтавській області у системі Prozorro оголосила тендер на будівництво вантового мосту у місті Кременчук.

Орієнтовний термін початоку будівельних робіт — весна 2021 року.

Про це повідомили в Укравтодорі.

Історії нового мосту вже більше 30 років — обіцянки про будівництво, реконструкцію озвучуються ще з 1980-х років. Єдиний діючий міст у Кременчуці, Крюківський міст, наразі знаходиться у аварійному стані. Через нього проходять дві важливі для регіону державні дороги: Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя та М-22 Полтава-Олександрія.

«Без будівництва нового мосту ми наражаємо не лише місто Кременчук, але й увесь центральний регіон України на транспортний колапс. Промислова агломерація Кременчука налічує близько півмільйона осіб – і саме від якості внутрішнього транспортного сполучення залежить інтенсивність розвитку регіону. Тому плануємо закінчити будівництво мосту якомога швидше – термін реалізації проєкту 3 роки. Цей сучасний проєкт, із залученням найкращих світових практик і якісних українських матеріалів стане знаковим об’єктом «Великого будівництва 2021-2022 років» – прокоментував  голова Укравтодору Олександр Кубраков.

Найближчі до міста Кременчука автодорожні мости, які відповідають умовам сучасного руху, знаходяться у радіусі 500 км.

Технічні особливості проєкту:

Новий міст у Кременчуці буде вантовим мостом за схемою 180+360+180. Запланована протяжність (разом з підходами) — 1,7 км.

Світова практика засвідчує, що останні 20 років на прогонах більше 150 метрів прийнято будувати саме вантові мости. Подібні проєкти менш матеріаломісткі, а значить – у результаті чинять менший негативний вплив на довкілля. Також вантовий міст більше віповідає вимогам судноплавства.

Також для розвантаження міста від транзитного транспорту, Укравтодор стратегічно розглядаємо можливість будівництва у найближчі роки обходу Кременчука з мостовим переходом через річку Дніпро.

Посилання на тендер: http://bit.ly/Kremenchuk

Наверх ↑