День пам'яті та примирення... Віддаємо данину пам'яті всім загиблим, які поклали свої життя в ім'я Великої Перемоги

Щорічно, відповідно до Резолюції Генеральної Асамблеї ООН, а також Закону України "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років", який набрав чинності 21 травня 2015 року в Україні відзначають День пам'яті та примирення, в річницю капітуляції нацистської Німеччини, - 8 травня.

Зазвичай, в пам'ять про жертви Другої світової війни в  нашому райцентрі та селах району 8 травня проводились урочистості: лунали пісні воєнної пори, свічковою ходою та покладанням вінків і квітів до пам’ятників і обелісків  вшановувався героїчний подвиг воїнів, дітлахи з великим завзяттям брали участь у конкурсі малюнку на асфальті, вимальовуючи свої уявлення про мир.

Але День пам'яті та примирення 2020 року Україна проводить за особливих обставин. Через епідемію коронавірусу масових заходів у районі не планувалось. Голова райдержадміністрації звернувся до сільських голів та голів об’єднаних територіальних громад із проханням забезпечити індивідуальне привітання ветеранів у своїх населених пунктах.

Сьогодні, 8 травня, керівники Новосанжарської райдержадміністрації від імені працівників держорганів  віддали шану загиблим воїнам  у роки Другої світової  війни, здійснивши  покладання гірлянди до Братської могили на центральному кладовищі селища.

В День пам'яті та примирення сумуємо за тими, хто загинув на полях битв, у катівнях і концтаборах. Віддаємо данину пам'яті всім загиблим, які поклали свої життя в ім'я Великої Перемоги.