111

День пам'яті загиблих учасників АТО

Версія для друкуВерсія для друку

Вже п’ятий рік поспіль Україна плаче за своїми кращими синами. Але саме в ці серпневі дні ми вшановуємо пам'ять загиблих захисників в Іловайську та Дебальцевому – перших жертв вже неприкритої російської агресії проти нашої держави. Ми пам’ятаємо про кожного з них щодня, щохвилини, але перший гострий біль новосанжарців за своїм ще зовсім юним земляком, наша перша болюча втрата – Віктор Ходак, загинув саме в ці дні при виході з ворожого оточення під Іловайськом.
Ми втратили і, на жаль, все ще втрачаємо не тільки найкращих синів України, ми втрачаємо ціле покоління їх ненароджених дітей, ті здобутки, які вони – молоді і талановиті, могли принести своїй Батьківщині. Вони віддали нам найцінніше – своє життя, щоб ми могли жити, працювати, ростити дітей у мирній країні.
Тож зараз, найважливіше для нас бути гідними їх пам’яті, не дати ворогу жодного шансу взяти реванш ані на полі бою, ані в інформаційній війні. В іншому випадку, жертви тисяч наших захисників будуть марними.
Боляче усвідомлювати, що через нездорові амбіції однієї людини ми втрачаємо еліту нашої нації. Ми оплакуємо кожного, як рідного, бо на цій війні чужих немає – всі вони наші брати, сини, батьки, наречені і чоловіки.
Але недарма говорять, що ГЕРОЇ не вмирають, вони живуть доки жива пам’ять про них.

 

Наверх ↑