День працівників освіти

Сьогодні в Лелюхівському сільському будинку культури під обід було людно, адже тут зібралися освітяни з усього району аби відзначити своє професійне свято. Вже на підході до закладу ставало зрозуміло, що захід цього року буде незвичайний, адже ще на порозі СБК працівників освітньої галузі зустрічала чарівна музика у виконанні дівчат з духового оркестру «Роксолана» Кременчуцького педагогічного коледжу імені Антона Макаренка. Після невеличкого вступного концерту винуватців свята запросили до зали, де їх вітали голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Валентина Кульчинська, яка, власне, і організувала це чудове зібрання, виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Наталія Постольник, начальник відділу освіти райдержадміністрації Олександр Кульчинський, голови та освітяни об’єднаних територіальних громад та заступник директора педагогічного коледжу. Виступаючі вручали грамоти, нагороди та квіти. Після офіційної частини талановиті викладачі та студенти коледжу подарували присутнім прекрасний концерт, за який їм дякували стоячи. Це було справді незабутнє свято.

Більше фото тут