День захисника України

11 жовтня в залі засідань адмінбудинку лунав не Державний Гімн України, як зазвичай, на сесіях, не звичні для цих стін доповіді для колегій та нарад, а улюблені пісні Сергія Іванова, вірші про Олександра Мокляка та Василя Писаренка, спогади про Максима Збицького, Віктора Ходака та Володимира Балю. Тут зібралися представники підприємств, установ, організацій району, шкільна молодь, громадськість та рідні героїв аби згадати загиблих захисників України та вшанувати живих. Після вітального слова заступника голови райдержадміністрації Рити Верби відбулася презентація інформаційно - бібліографічного посібника «Відлуння неоголошеної війни», присвячена нашим землякам – учасникам АТО, які загинули, захищаючи нашу країну. Презентувала збірку автор - вчитель Соколовобалківської школи Тетяна Зінченко.  Розповідь Тетяни Миколаївни супроводжувалася то оплесками, то сльозами, яких присутні не стримували. Насамкінець учасник бойових дій в зоні АТО Сергій Бульбаха подякував пані Тетяні за її роботу, наголосив, що жоден клаптик української землі, политий кров’ю наших захисників не повинен дістатися ворогові і запросив бойових побратимів та рідних загиблих на фронтову кашу.

Більше фото ТУТ