ДО УВАГИ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ПІЛЬГИ!

ДО УВАГИ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ПІЛЬГИ! Управління соціального захисту населення Новосанжарської районної державної адміністрації повідомляє. Для забезпечення впровадження надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі  Ви маєте можливість надати до Управління соціального захисту населення Новосанжарської районної державної адміністрації відповідну заяву та інформацію про виплатні реквізити  рахунку пільговика, відкритого в уповноваженому банку.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2019 № 1123 внесено зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій  та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» а саме:
- пункт 7  абзацу другого Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі доповнено реченням такого змісту: «У разі подання заяви після 15 жовтня (15 травня) протягом опалювального (неопалювального) сезону пільга надається у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви».
При наявності у пільговика відкритого в уповноваженому банку рахунку (пенсійного, іншого соціального рахунку), подаються реквізити вказаного рахунку. У разі відсутності банківського рахунку необхідно звернутися до уповноваженого банку та відкрити рахунок для перерахування пільг у грошовій готівковій формі.
Пільговикам, які не виявили бажання змінити форму отримання пільг ( з безготівкової на готівкову) звертатись до управління соціального захисту населення додатково не потрібно.
За більш детальнішою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Новосанжарської райдержадміністрації за адресою: смт Нові Санжари вул. Незалежності 30/1 каб. № 9

Телефон для довідок:
3-11-74
(відділ персоніфікованого обліку  отримувачів пільг)