До Вашої уваги вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

До Вашої уваги вийшов черговий електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник».

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області  продовжує роботу щодо інформування про актуальні правові питання та новації у законодавстві.

Серед постійних рубрик видання: земельні радники інформують, сторінка та регіонального представника Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, адвокат консультує.

Також можна ознайомитися із зразками документів,  прикладами успішної практики системи БПД, переглянути медіа галерею з найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

До Вашої уваги також відеоконсультації фахівців системи БПД та найбільш яскраві онлайн-заходи.

З випуском щомісячної юридично-просвітницької газети «Правовий вісник»
можна ознайомитися тут.

Приємного читання!