Флешмоб на тему «Легалізація заробітної плати та залежність страхового стажу від сплати ЄСВ»

26 червня працівниками Кобеляцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області проведено флешмоб на центральному ринку смт. Нові Санжари  на тему «Легалізація заробітної плати та залежність страхового стажу від сплати ЄСВ».
Страховий стаж – це період, коли особа підлягала обов’язковому державному пенсійному страхуванню  та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок. Якщо сума сплачених внесків менша за мінімальний рівень, то  страховий стаж буде зараховано пропорційно сплаченим внескам. У разі несплати страхових внесків- такі періоди не враховуються до страхового стажу, що в подальшому може вплинути на визначення права на пенсію за віком та розмір майбутньої виплати.
Не сплачуючи єдиного соціального внеску особа втрачає право на соціальний захист сьогодні  та на отримання у майбутньому виплат за різними видами загальнообов’язкового державного соціального страхування, в тому числі і пенсійних виплат. Кожен має усвідомити, що заробіток – це не лише гарантія нинішнього безбідного існування, але й інвестиція в майбутнє.
Подбайте про своє майбутнє уже сьогодні!

Кобеляцьке об’єднане управління ПФУ Полтавської області