Голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха долучився до корисної ініціативи голови обласної ради Олександра Біленького «Дай водію шанс - #Зроби_себе_помітним!»

Сьогодні, 6 листопада голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха відвідав першачків Новосанжарської школи. Сергій Володимирович долучився до корисної ініціативи голови обласної ради Олександра Біленького «Дай водію шанс - #Зроби_себе_помітним!». Мета акції – зробити безпечнішим перебування дітей на вулиці за допомогою спеціальних брелоків – флікерів, які відбивають світло. За проханням Олександра Юрійовича голова райдержадміністрації вручив учням 1-В класу 29 світловідбивачів.
Але в школі є ще два перших класи і Сергій Володимирович не міг їх залишити без необхідної дрібнички. Тому сьогодні усі 82 першокласника Новосанжарської школи отримали світловідбивні брелоки. А патрульні Новосанжарського відділення поліції пояснили, як користуватися флікерами та нагадали дітям, як правильно поводитись на вулиці і правила дорожнього руху.