5 травня  голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха провів зустріч з представниками органів влади та громадськості Луганської й Донецької областей, де  презентував досвід Новосанжарського району з реалізації проектів міжмуніципального співробітництва. Це був навчальний візит наших гостей зі сходу країни, який має назву «Діалог для порозуміння громадськості та влади з обміном кращими локальними практиками задля сталого розвитку територій».
Захід відбувся в рамках проекту «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України», який реалізується ПРООН в Україні за підтримки Швейцарської Конфедерації та Уряду Швеції, за фінансової підтримки Європейського Союзу.