Голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха привітав працівників Новосанжарського відділення Національної поліції з професійним святом

4 липня голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха привітав працівників Новосанжарського відділення Національної поліції з професійним святом. Сергій Володимирович подякував присутнім за вірність присязі, віддану службу громаді району та всьому українському народу, побажав  витримки, наснаги, успіхів, міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, довіри та поваги від жителів Новосанжарщини. За переконанням Сергія Бульбахи працівники Нацполіції 24 години на добу, сім днів на тиждень та 365 діб у рік захищають наш спокій і турбуються про нашу безпеку і тільки сліпий не може бачити позитивні зміни в системі правопорядку. Так, все не просто і не так швидко, як нам би того хотілося, але Національна поліція України стає на ноги, міцніє і набирається досвіду!
Сергій Володимирович вручив кращим правоохоронцям грамоти та квіти, а також, як голова райдержадміністрації, і сам отримав грамоту за організацію ефективної співпраці з правоохоронними органами району від тимчасово виконуючого обов’язки начальника Новосанжарського відділення Андрія Полонського.