Голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха провів зустрічі з активом Попівської, Великокобелячківської, Лелюхівської, Малокобелячківської, Супротивнобалківської та Кунцівської сільських рад

26 та 27 червня голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха провів зустрічі з активом Попівської, Великокобелячківської, Лелюхівської, Малокобелячківської, Супротивнобалківської та Кунцівської сільських рад. Обговорювали перспективи створення спроможних, фінансово та економічно самодостатніх об’єднаних громад на території району. Сергій Володимирович наголошував на важливості та беззворотності процесу об’єднання. За словами голови райдержадміністрації, реформа децентралізації є однією з ключових реформ, що проводяться в Україні. Більшість створених  ОТГ вже показують свою ефективність, а також отримують досить суттєві фінансові преференції від держави. Об’єднані громади на своїй території стають реальними господарями, а не на папері. Зокрема, Драбинівська громада вже отримала в своє розпоряджання землі державної власності сільськогосподарського призначення на своїй території. До кінця року цей процес завершиться і в інших ОТГ. Окрім того, вже в 2019 році виникнуть суттєві проблеми з фінансуванням закладів соціальної сфери на території необ’єднаних сільських рад, адже бюджет району складає лише 8-му частину від того, що був до створення ОТГ.
Нагадаємо, на території Новосанжарського району вже створено 5 ОТГ – Нехворощанська, Драбинівська, Руденківська, Малоперещепинська та Новосанжарська. Необ’єднаними залишаються 8 сільських рад.