Хроніка обласних новин

19 червня у Новосанжарському районі за участю голови облдержадміністрації В.Головка, народного депутата України А.Реки, керівництва Головного управління ДСНС України у Полтавській області, керівників району відбулися тактико-спеціальні навчання «Дії сил та засобів Полтавського гарнізону цивільного захисту під час виникнення пожеж на об’єктах дитячих закладів оздоровлення та відпочинку та лісових масивів».

* * *
20 червня на Полтавщині з робочою поїздкою перебував Прем’єр-міністр України В.Гройсман, який у супроводі голови облдержадміністрації В.Головка вивчив стан вдосконалення необхідної дорожньої інфраструктури, зокрема, будівництва мосту, реконструкції ділянки автодороги Київ-Харків у районі населеного пункту Покровська Багачка Хорольського району. Дано відповідні доручення щодо забезпечення своєчасності та якості виконання дорожньо-будівельних робіт, ефективного використання бюджетних коштів.

* * *
21 червня у м. Полтаві за участю причетних структурних підрозділів облдержадміністрації, заступників голів райдержадміністрацій, керівників служб у справах неповнолітніх райдержадміністрацій відбулося засідання Координаційної ради у справах дітей при облдержадміністрації. Проаналізовано стан захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *
22 червня у м. Полтаві за участю заступника голови облдержадміністрації Р.Товстого, Полтавського міського голови О.Мамая, представників політичних партій та громадських організацій, ЗМІ, місцевих мешканців відбулося покладання квітів до Меморіалу солдатської слави з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

* * *
22 червня у Полтавській облдержадміністрації за участю заступника директора Державного архіву Полтавської області Т.Пустовіта, голови Громадської ради при облдержадміністрації В.Голуба, державних службовців відбулося урочисте відкриття документальної виставки  з нагоди 21-ї річниці Конституції України.

* * *
23 червня в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю