Хроніка обласних новин

Версія для друкуВерсія для друку

18 лютого у м. Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про стан підготовки лікувально-профілактичних закладів області до запровадження пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення», «Про здійснення пасажирських перевезень автомобільним та залізничним транспортом на території області», «Про забезпечення виборів Президента України у 2019 році на території Полтавської області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення. У роботі наради взяв участь голова обласної ради О.Біленький.

* * *
19 лютого у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло провів засідання обласної міжвідомчої комісії зі здійснення обстеження для встановлення віку дитини, яка залишилась без піклування батьків та потребує соціального захисту. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *
19 лютого у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла, директора Українського центру культурних досліджень І.Френкель, директора Департаменту культури і туризму облдержадміністрації В.Вождаєнко, директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації В.Пилипенко відбулося засідання колегії Департаменту культури і туризму облдержадміністрації, де підбито підсумки роботи у минулому році та визначено пріоритети подальшої діяльності. Потому відбулося підписання Меморандуму про співпрацю у галузі культури між Полтавською облдержадміністрацією та Українським центром культурних досліджень, що має на меті реалізацію реформи Децентралізації в галузі культури відповідно до пріоритетів Уряду України до 2020 року, зміцнення потенціалу галузі культури, ролі культури в соціальному житті громад та міст України.

* * *
20 лютого в м. Полтаві перший заступник голови облдержадміністрації А.Пісоцький, в.о. генерального директора ПОКП «Аеропорт-Полтава» В.Окара, генеральний директор компанії Join Up Д.Сєроухов підписали Меморандум про співпрацю Полтавської облдержадміністрації,  Товариства з обмеженою відповідальністю «Join UP» та Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава», а також провели у зв’язку з цим прес-конференцію. Зокрема, наголошено, що  «оцінено можливості ринку. Потрібно впроваджувати вильоти не тільки з міст-мільйонників, а й з обласних центрів. Туроператори вже почали продаж квитків, плануються також регулярні рейси до Туреччини».

* * *
20 лютого в м. Полтаві голова обласної ради О.Біленький, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Р.Товстий та депутат обласної ради О.Трухін урочисто передали керівнику волонтерської організації «Полтавський батальйон небайдужих» при Свято-Успенському кафедральному соборі ПЦУ Н.Гранчак автомобіль Volkswagen T4 Transporter. У заході взяли участь архієпископ Полтавський та Кременчуцький ПЦУ Федір, представники громадськості, журналісти.

* * *
20 лютого в Полтавському обласному музично-драматичному театрі імені М.Гоголя з ініціативи облдержадміністрації за участю заступника голови облдержадміністрації О.Пругла, представників облдержадміністрації, громадськості, місцевих мешканців, учасників Революції Гідності, ЗМІ відбувся захід на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Відповідні заходи відбулися у населених пунктах області, зокрема, 162 заходи, у яких взяли участь 41 тис. місцевих мешканців.

* * *
20 лютого у м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло провів засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян. За підсумками роботи ухвалено відповідні рішення.

* * *
21 лютого в м. Полтаві заступник голови облдержадміністрації О.Пругло за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та представників будівельників провів виїзну нараду на місці реконструкції обласного кардіологічного диспансеру. Дано відповідні доручення.

Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю
облдержадміністрації

Наверх ↑