Із початку карантину Держпродспоживслужба здійснила 25 тисяч перевірок суб’єктів господарювання

Версія для друкуВерсія для друку

Із початку карантину Держпродспоживслужба здійснила 25 тисяч перевірок суб’єктів господарювання

 

Із 11 вересня по 17 жовтня в Полтавській області тривали перевірки щодо дотримання автомобільними перевізниками карантинних вимог у наданні послуг з перевезення пасажирів у період епідемії коронавірусу. Працівники Управління інфраструктури та цифрової трансформації ОДА, Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Полтавській області провели 16 перевірок.

Робоча група акцентувала увагу на дотриманні перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, перевіряла комплектність та наявність у транспортних засобах обладнання першої необхідності, зокрема аптечок і вогнегасників.

Спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області спільно з органами влади, місцевого самоврядування та Нацполіції також проводять перевірки суб’єктів господарювання у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, дошкільної освіти тощо, щодо виконання встановлених карантинних заходів.

«Якщо ще влітку ми мали 10 хворих на всю область, то сьогодні лише в Полтаві майже 3 тисячі. Ситуація напружена, і усі мають ставитися до цього серйозно. За тиждень з 11 вересня по 17 жовтня проведено 2490 перевірок об’єктів різних сфер діяльності, в результаті встановлено 500 порушень протиепідемічних вимог», – повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Усього з початку карантину проведено більше 25000 обстежень. Із вересня ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області провело 2490 перевірок об’єктів різних сфер діяльності, а саме: 202 закладів громадського харчування; 834 закладів продовольчої та 494 – непродовольчої торгівлі; 88 перукарень і салонів краси, 873 інших об’єктів.

Порушення протиепідемічних вимог встановлено на 500 об’єктах. До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування, зокрема надано 417 приписів (пропозицій). Під час спільних перевірок з органами поліції складено 55 адмінпротоколів. У 182 випадках щодо виявлених порушень інформовано органи місцевої влади, а в 119 – Національної поліції.

Співробітники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади здійснюють комісійні перевірки державного нагляду за дотриманням профілактичних карантинних заходів щодо недопущення поширення COVID-19 на автовокзалах та залізничних станціях Полтави, на підприємствах, магазинах та у громадських місцях.

«Дистанція, санітайзери, маски – це прості речі, які рятують життя. Щоб громадський транспорт і бізнес працювали у звичному режимі, всі суб’єкти господарювання, без винятку, мають дотримуватися карантинних заходів», – резюмував Олег Синєгубов.

 

Наверх ↑