111

Керівники району обговорили з молоддю реалізацію волонтерського проекту Будуємо Україну Разом - БУР на Новосанжарщині

Ще на початку грудня молоді новосанжарські активісти Анна Дев'ятко та Максим Михайлик анонсували реалізацію волонтерського проекту Будуємо Україну Разом - БУР  в Новосанжарському районі. Саме з метою обговорення шляхів втілення цього проекту голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха та голова районної ради Геннадій Супрун зустрілися з представником команди Будуємо Україну Разом - БУР PLATO / ПЛАТО новосанжарцем Максимом Михайликом та його друзями, активістами з Нових Санжар Юрієм Коцегубом та Богданом Деряжним.
Проект направлений на
- облаштування/створення громадського простору (місця відпочинку)
- облаштування культурного простору (арт-об'єкти, мурали тощо)
- допомогу вразливим сім'ям (ті сім'ї, котрим незначна волонтерська допомога та підтримка вкрай необхідна та допоможе вийти зі скрутного становища)

Максим презентував керівникам району концепцію проекту і запропонував кілька варіантів його втілення в нашому районі. Сергій Вододимирович та Генадій Іванович, в свою чергу, висловили цікаві пропозиції, над якими домовилися попрацювати до кінця тижня.
А ми запрошуємо новосанжарців активно долучатися до проекту Будуємо Україну Разом - БУР в якості волонтерів і змінювати країну, змінюючи себе і простір навколо себе.