Місцеві вибори в об'єднаних територіальних громадах

Місцеві   вибори. Згідно  постанови  ЦВК  від  18.08.2017  року  №164  в  Новосанжарському районі призначені  місцеві вибори  на  29 жовтня 2017 року. Вибори  пройдуть  по  п’яти  об’єднаних територіальних громадах, це: Драбинівська, Малоперещепинська, Нехворощанська, Руденківська та Новосанжарська  територіальні громади.
З метою підвищення якості і достовірності списків виборців, запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані  у Державному реєстрі виборців, усунути невідповідності та неточності в записі про себе. Зробити  це  можливо особисто завітавши до відділу ведення Державного реєстру виборців, маючи при собі паспорт громадянина України. Відділ знаходиться за адресою: смт Нові Санжари, вул. Центральна, 23, райдержадміністрація, II поверх. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 3-25-67. Також, за допомогою Інтернету, зайшовши на офіційний сайт ЦВК у розділ «Державний реєстр виборців» після нескладної реєстрації можна перевірити  свої  персональні дані.

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Дрига С.В.