Молодіжний центр "Друкарня" відкрито!

Ну ось і завершилась понад піврічна підготовча робота та двотижневий трудовий марафон в рамках волонтерського проекту БУР (Будуємо Україну разом) в Новосанжарському районі. Протягом цих чотирнадцяти днів волонтери з нашої країни, а також з Польщі, Італії та Туреччини відремонтували будинки кільком родинам та створили в Нових Санжарах молодіжний центр «Друкарня». А починалося все, як ми писали раніше, з мрії новосанжарця Максима Михайлика створити в рідному селищі молодіжний простір аби залучити молодь до активного та корисного відпочинку. І ось, кілька місяців напруженої роботи, підтримка з боку влади та небайдужих громадян і мрію втілено в життя - 14 вересня відбулося урочисте відкриття «Друкарні». В затишному відремонтованому приміщенні центру зібралися організатори та представники проекту БУР, волонтери, молодь, жителі селища. Максим Михайлик і Аня Дев’ятко розповіли про нелегкий підготовчий період та про те, що вдалося зробити волонтерському десанту за два тижні, а також продемонстрували результати з допомогою фото і відеопрезентації. Далі до слова запросили ментора (опікуна) молоді, як висловився Максим, який весь цей час допомагав організаційно, матеріально і порадою, депутата районної ради, підприємця Сергія Бульбаху. Сергій Володимирович подякував молодим і завзятим за активність і небайдужість і зауважив, що для «Друкарні» все тільки починається і завданням місцевої молоді є вдихнути в це затишне приміщення справжнє життя. Окрім урочистої частини бурівці розважали гостей іграми, танцями, піснями, а також пригощали національними стравами інших країн.

Більше фото тут