На Полтавщині проведуть літературний конкурс «Просто подвиг» до Дня Збройних Сил України та Дня Сухопутних військ

Із метою створення циклу іміджевих текстових матеріалів для використання в інформаційних кампаніях щодо популяризації військової служби у Збройних Силах України та підвищення іміджу Збройних Сил України в суспільстві Полтавський обласний терцентр комплектування та соціальної підтримки оголошує літературний конкурс.

Конкурс «Просто подвиг» проводиться у три етапи: збір конкурсних матеріалів від учасників протягом 12 листопада – 01 грудня 2020 року; підбиття проміжних підсумків, визначення конкурсною комісією кращих робіт та їх публікування на офіційних ресурсах Полтавського обласного ТЦК та СП протягом 23 листопада – 06 грудня 2020 року; оголошення переможців та їх нагородження протягом 07 – 12 грудня.

Номінації конкурсу:

«Поетичний твір» – матеріали віршованої форми, що описують випадки героїзму, мужності та професійної навченості українських військовослужбовців під час виконання завдань за призначенням.

«Проза» – прозові твори, що описують випадки героїзму, мужності та професійної навченості українських військовослужбовців під час виконання завдань за призначенням.

«Дитяча творчість» - матеріали, створені учнями навчальних закладів про відомі їм випадки мужності наших воїнів, або яким вони собі уявляють «Подвиг».

Приз глядацьких симпатій: розігрується у всіх номінаціях, визначається кількістю вподобань та позитивних коментарів у соцмережах.

У конкурсі беруть участь військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України, родичі військовослужбовців, волонтери, учні навчальних закладів Полтавської області. На конкурс приймаються матеріали, які відображають випадки героїзму, відваги, доблесті, мужністі, навченісті і високі моральні якості українських військовослужбовців.

Матеріали для участі в конкурсі приймаються на електронну адресу Полтавського обласного ТЦК та СП poltava.tck@gmail.com у вигляді прикріплених архівів.

У заархівованій папці повинен бути файл з матеріалом для конкурсу, фото місця події або особи, про яку написано (бажано для кращої візуалізації описаного читачем) та файл, що містить наступну інформацію: прізвище, ім’я, по батькові автора, його контактний телефон, електронна адрес, звання (якщо є), місце служби чи роботи (якщо є), місце проживання (населений пункт, район).

Переможців конкурсу визначає конкурсна комісія у складі:

Голова комісії – заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення – начальник відділу морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

Члени комісії:

Начальник прес-служби Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Заступник начальника відділу морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки;

Критерії оцінювання:

1. Відповідність твору головній задачі конкурсу – популяризації Збройних Сил України (від 1 до 10 балів).

2. Відповідність твору тематиці Конкурсу (від 1 до 10 балів).

3. Відповідність твору літературним вимогам – наповнення змістом, дотримання правил граматики, розмаїття лексики (від 1 до 10 балів).

Разом: максимальна кількість за сумою – 30 балів.

Усі учасники фінального етапу Конкурсу нагороджуються Дипломами.

Конкурсанти, які зайняли друге та третє призові місця в окремих номінаціях нагороджуються грамотами.

Переможці, які зайняли перші місця в своїх номінаціях, нагороджуються грамотами та цінними подарунками.

Полтавський обласний ТЦК та СП