111

На сесії районної ради депутати, у відповідь на звернення депутатського корпусу Новосанжарської ОТГ, передали у комунальну власніть селищної ради Новосанжарський та Зачепилівський навчальні заклади

19 лютого в залі засідань адмінбудинку відбулася сесія районної ради, де депутати, у відповідь на звернення голови та депутатського корпусу Новосанжарської ОТГ, проголосували за передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району у комунальну власність Новосанжарської селищної об’єднаної територіальної громади бюджетних установ, розміщених на її території. Мова йшла про Новосанжарський та Зачепилівський навчальні заклади.   Окрім того, заслухали річні звіти голови районної ради Геннадія Супруна, голів постійних комісій, звіти директора КУ «Інклюзивно – ресурсний центр» Новосанжарської районної ради Оксани Черненко. Обговорили стан виконання в 2018 році Програми подальшого розвитку та удосконалення організації харчування у закладах освіти району на 2017 – 2020 роки, внесли зміни в бюджет, а також затвердили районну Програму «Молодь Новосанжарщини» на 2019 – 2021 роки, де передбачено створення та сприяння діяльності Молодіжного центру в Нових Санжарах.
Насамкінець, проголосували за значне скорочення штатної чисельності посад Новосанжарської центральної бібліотечної системи та Центру культури і дозвілля. Це був вимушений крок, зроблений через відмову фінансування зазначених закладів з боку Новосанжарської ОТГ.