На щотижневій нараді Сергій Бульбаха дав доручення створити в районі відповідну комісію з нагляду над дотриманням норм в роботі з використанням різноманітних засобів захисту рослин та посівів

Щороку жителі сіл та селищ під час посівних робіт потерпають від нерадивих господарників, які обробляючи посіви та насадження, порушують правила використання гербіцидів та пестицидів. За словами фахівців, цим, як правило, зловживають дрібні підприємці, тоді як великі агроформування дотримуються норм та правил, встановлених державою.  Саме цю проблему обговорювали сьогодні на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації. Заслухавши доповідачів,  Сергій Бульбаха дав доручення створити в районі відповідну комісію з нагляду над дотриманням норм в роботі з використанням різноманітних засобів захисту рослин та посівів. А також  вивчити питання юридично обгрунтованої можливості такого органу складати адмінпротоколи. Громадяни зможуть напряму звертатися до членів комісії зі скаргами щодо вищевказаних порушень і отримувати  негайне відповідне реагування на проблему.
Також на нараді обговорювали впровадження в районі єдиного інтегрованого веб-порталу “Новосанжарський SMART район”, за допомогою якого буде здійснюватися взаємодія між органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськістю району, а саме надання послуг, обговорення проектів, створення петицій, проведення громадського обговорення тощо. Сергій Володимирович закликав керівників прискорити роботу по створенню на порталі розділів тих чи інших установ та органів, аби громадяни мали змогу якнайшвидше почати отримувати різноманітні послуги не виходячи з дому.
На нараді обговорювали також виконання доходних частин сільських бюджетів відповідно до бюджетного кодексу України, виконання Закону України «Про охорону праці» в сільськогосподарських підприємствах району та дотримання законодавства про легалізацію заробітної плати.
Насамкінець голова райдержадміністрації закликав присутніх долучитися до підготовки та проведення в Нових Санжарах обласного свята Трійці «Прийди, прийди до мене, Неділенько зелена», аби гідно представити район на рівні області.