На засіданні колегії при голові райдержадміністраці вкотре обговорювали критичну ситуацію з недофінансуванням Новосанжарською ОТГ закладів соціальної інфраструктури на території селища

26 жовтня в залі засідань адмінбудинку відбулося розширене засідання колегії при голові райдержадміністрації. Під час обговорення питання про підсумки соціально – економічного розвитку району за 9 місяців 2018 року Сергій Бульбаха вкотре зауважив, що дохідна частина районного бюджету становить 7 млн. грн., у той час, як бюджет Новосанжарської ОТГ – 15 млн.грн. При цьому, заклади соціальної інфраструктури селища й досі перебувають на утриманні району. Так, селищна рада частково профінансувала дані установи, але це, в середньому, лише 50% від потреби.
Ситуація критична, доводиться скорочувати людей та кількість послуг, які надаються населенню цими закладами, але згоди з керівництвом та депутатським корпусом Новосанжарської ОТГ досягти не вдається. Окрім того, й досі невідомо, яка доля чекає на терцентр, ДЮСШ, музичну школу, БДЮТ та ін. з 1 січня 2019 року, адже вільних залишків в районному бюджеті вже не буде. Питання залишається відкритим – чи селищна рада, нарешті, візьме на себе відповідальність за перелічені заклади, як і передбачено законодавством, чи їх, взагалі, доведеться скоротити, а людей залишити без послуг.
Про стан та динаміку злочинності в Новосанжарському районі за 9 місяців 2018 року доповідав начальник районного відділення поліції Андрій Полонський. За словами Андрія Сергійовича, відсоток розкритих злочинів на Новосанжарщині вищий, ніж загалом по області. Цьому, в значній мірі, сприяють камери відеоспостереження, встановлені в різних населених пунктах району. Тому роботу по встановленню даного відеообладнання слід продовжувати.