Новини ДЮСШ. Футбол

Версія для друкуВерсія для друку

В межах підготовки до чемпіонату ДЮФЛ серед дітей 2009-2010 року народження юні футболісти Новосанжарської ДЮСШ провели три товариські зустрічі з полтавськими командами «Молодь» та «Золотий Орел».
З командою «Молодь» зіграли чотири тайми по 25 хвилин з результатом 9:9. Гру організував тренер-викладач з футболу Сергій Сліжевський. У цій грі Ілля Святелик забив 5 голів, Погрібняк Максим 2 голи, В’язовченко Іван-1 гол та Якуба Костянтин -1 гол.
Наступним суперником став приватний клуб «Золотий Орел». Спортсмени 2008-2009 р.н. зіграли 2 тайми по 25 хвилин з перемогою наших футболістів 2:1 (голи забили Максим Погрібняк, та Іван В’язовченко)  Зустріч хлопців 2010 року народження завершилась в нічию 1:1 (гол забив Андрій Кіяшко).

Директор ДЮСШ                   Ю.М.Стрюк.