Новини територіального центру

Традиційно, напередодні Дня Перемоги,  працівниками відділення денного перебування Новосанжарського районного територіального центру було проведено зустріч з учасниками війни. Шкода, що з кожним роком звужується коло присутніх, але ветерани варті того щоб ми назвали їх поіменно: Марія Йосипівна Лексіна, Мирон Іванович Федо, Іван Трохимович Красілець, Петро Іванович Яковенко, Андрій Григорович Солодовник.
Ветеранів привітали працівники відділення, голова районної організації   ветеранів Володимир Сальний. Звучали патріотичні пісні, поетичні твори військової тематики та присвячені жінці, матері у виконанні учасників ансамблю «Посмішка» будинку дитячої та юнацької творчості. Багато з присутніх втирали сльози, напевно, впізнаючи у героях пісень якщо не себе, то когось із близьких. Під час спілкування, яке продовжилося за солодким столом, Микола Левенець, на прохання присутніх, виконав пісню із репертуару Леоніда Утесова «Раскинулось море широко».

Завідувач відділення денного перебування    Оксана Червона