Новини територіального центру. День людей похилого віку

Вже традиційно День Ветерана та День Музики  ветерани Новосанжарщини зустрічають в затишній залі Музичної школи.
28 вересня найщиріші слова вітання на адресу присутніх прозвучали від заступника голови РДА Рити Верби, директора Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сергія Бодака, секретаря селищної ради Олени Вовк, голови районної організації ветеранів Володимира Сального.
Програма заходу продовжилася концертом «А ми душею молоді…», організованим працівниками відділення денного перебування за участі хору ветеранів «Суботні зустрічі», самодіяльних поетів та композиторів  Новосанжарщини, ансамблю «Черемшина», артистів Малоперещепинської ОТГ які вразили присутніх задушевністю виконання і різноманіттям номерів  та вкотре довели що з віком оптимізм, енергія  та жага до життя не зникають.
28 вересня 57 ветеранів війни, яким виповнилось 90 та більше років, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру отримали натуральну допомогу за рахунок спонсорських коштів на загальну суму 2701,80 грн.