Новопризначений очільник поліції прозвітував представникам засобів масової інформації про організацію роботи поліції за 2019 рік

9 січня в адмінбудівлі Новосанжарського відділення поліції відбулася зустріч т.в.о. начальника районної поліції Сергія Пархоменка з представниками місцевих ЗМІ, під час якої Сергій Миколайович розповів про організацію роботи поліції за 2019 рік, зокрема, про стан злочинності в районні та  результати  проведеної роботи місцевої поліції за поточний рік. Відмітив як позитивні результати роботи поліцейських, так і проблемні питання службової діяльності. Так, під час бесіди начальник поліції зосередив увагу присутніх на розкритті найбільш резонансних злочинів. Також зауважив, що громадяни частіше стали звертатись до поліції.  Поліцейські, в свою чергу, реагують на всі без виключення заяви і повідомлення та надають в межах компетенції допомогу.
– З початку року  до Новосанжарського відділення поліції Полтавської області надійшло 6189 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. Із загального числа заяв і повідомлень 693 злочинів загально-кримінальної спрямованості, із них тяжких та особливо тяжких – 293. За звітний період на території нашого району зареєстровано 2 очевидних умисних вбивства, завдяки оперативності працівників поліції дані вбивства були розкриті. Також було зареєстровано 1 розбій, 2 пограбування  предметом посягання були: мобільні телефони та гроші. Найпоширенішими злочинами майнової спрямованості залишаються крадіжки, яких з початку 2019 року на території Новосанжарського району скоєно  332. Підполковник поліції також звернувся до журналістів з проханням, ще раз нагадати місцевим жителям, про власну пильність і обережність аби не потрапити в руки шахраїв. Незважаючи на те, що поліцейські постійно розповсюджують листівки-попередження, спілкуються з населенням, громадяни продовжують потрапляють на «гачок» до аферистів. Тож з початку року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про вчинення 46 шахрайств, без рішення  залишається 35 справ. Окремо було обговорено про дільничних інспекторів поліції які з початку року розкрили 88 злочинів. Під час заходів «Візит» відвідано 2180 помешкань, 200 вручено візиток громадянам, виявлено та припинено 674 адміністративних правопорушень. Окремо в.о. начальника поліції зупинився на питанні злочинів у сфері отримання тілесних ушкоджень та профілактика щодо розповсюдження та вживання наркотичних речовин у районі виявлено 38 фактів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Які були ви лучині і направленні на дослідження.
На сьогоднішній день головним завданням поліції є відновлення рівня довіри громадян до поліцейських, а також якісне надання поліцейських послуг у сфері підтримання публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на Новосанжарщині» - повідомив Сергій Пархоменко.
На завершення зустрічі  в.о.начальника поліції подякував присутнім за співпрацю з поліцією.