Новосанжарська центральна районна лікарня

Важливим питанням у попередженні зараження коронавірусом є дотримання правил особистої гігієни, а саме ретельне миття рук із застосуванням дезінфікуючих засобів для рук.
Ці фото райдержадміністрацією зроблено із дозволу головного лікаря ЦРЛ Ольги Гирі у приміщенні Новосанжарської районної лікарні.
Деззасоби для обробки рук розміщено прямо в коридорі медичного закладу біля приймального відділення та у фойє, де знаходиться термінал банку. Тобто, у людних місцях де громадянам бажано обробляти руки після частих контактів.
Рекомендуємо керівникам банківських установ, закладів обслуговування населення, аптек  встановити такі ж пункти на період пандемії, для того щоб недопустити поширення інфекції.
Крім того, відповідно до рекомендацій МОЗ України щодо проведення дезінфекційних профілактичних заходів, в місцях скупчення людей потрібно проводити профілактичну дезінфекцію. Керівники установ, організацій та транспортних підприємств несуть персональну відповідальність за проведення профілактичної дезінфекції, яку проводять силами підпорядкованих працівників.