Новосанжарська земля віддає до лав Небесної Гвардії ще одного зі своїх найкращих синів

Шановне товариство! Завтра в Новосанжарському районі оголошено жалобу, на будівлях буде приспущено державні прапори з чорними стрічками, адже наша земля віддає до лав Небесної Гвардії ще одного зі своїх найкращих синів.  Він героїчно воював за мирне небо над Україною, тепер, разом зі своїми побратимами, захищатиме нас з небес.
Ми оплакуємо кожного, як рідного, бо на цій війні чужих немає – всі вони наші брати, сини, батьки, наречені і чоловіки.
Але недарма говорять, що ГЕРОЇ не вмирають, вони живуть доки жива пам’ять про них. І наше з вами завдання - зробити все для того, щоб увіковічити ім’я Сергія Іванова в історії нашого району, Полтавщини і всієї України. Але найголовніше це те, що ми повинні зробити все можливе і неможливе, щоб його загибель не була марною, щоб те, за що він віддав найцінніше, здійснилося - ми повинні вигнати ворога з нашої землі і побудувати таку країну, про яку мріяв Сергій і тисячі його побратимів.
Слава Україні! Героям Слава!