Новосанжарський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) першим в області отримав соціальне таксі

30 серпня голова облдержадміністрації Валерій Головко разом з заступником Олегом Пруглом та очільницями департаменту соціального захисту населення ОДА Людмилою Корнієнко та департаменту освіти і науки ОДА Оленою Харченко відвідав Нові Санжари. Гостей зустрічали голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха, голова районної ради Геннадій Супрун, народний депутат Андрій Река, директор терцентру Сергій Бодак, представники громади селища, а також новосанжарці, які мають інвалідність. Валерій Анатолійович приїздив аби особисто вручити територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) ключі та документацію від новенького соціального таксі, а також бути особисто присутнім при його тестуванні. Голова обладержадміністрації наголосив, що, не дивлячись на впровадження складних реформ і пов'язаний з цим процес передачі повноважень, якість надання соціальних послуг вразливим верствам населення повинна не погіршуватись, а покращуватись.
Питання придбання спеціально пристосованого транспорту для перевезення осіб з особливими потребами стояло гострою проблемою довгі роки і по різним причинам не вирішувалося. І тільки нинішнє керівництво району і області, на умовах співфінансування (500 тис. грн. з обласного бюджету та 750 тис. грн. з районного бюджету) винайшли можливість і придбали спецтранспорт. Тарас Євтушенко і Микола Улинець - люди, які тестували соціальне таксі і будуть користуватися його послугами і надалі - щиро подякували всім причетним до цієї важливої справи.
До речі, Новосанжарський район отримав соціальне таксі  першим в області. Приємно, що наша ініціатива знайшла підтримку в обласного керівництва.