Перевірка автоперевізників щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Членами штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням корона-вірусної хвороби COVID-19 на території  Новосанжарського району спільно з представниками селищної ради, Новосанжарського районного сектору ГУ ДСНС в Полтавській області, Новосанжарського відділення поліції Кобеляцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області, Новосанжарського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області систематично проводяться перевірки автоперевізників щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Також, з автоперевізниками та пасажирами постійно проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота щодо необхідності ретельного дотримання правил респіраторного захисту та гігієни рук, що є ключовими заходами безпеки, оскільки під час користування громадським транспортом може бути важко дотримуватись фізичного дистанціювання.

Зокрема, Міністерство охорони здоров'я України зазначає наступні правила пасажирських перевезень на період карантину:
для пасажирів: респіратор або маска; кількість пасажирів не більша, ніж кількість місць для сидіння; у разі перевезення в регіони, де немає послаблення карантину - кількість пасажирів не більша, ніж 50% кількості наявних місць для сидіння; заборона роботи залів очікування рейсу.

Отже, закликаємо мешканців Новосанжарського району і надалі дотримуватися соціальної дистанції, користуватись масками та антисептиками, особливо в громадському транспорті.  Адже загроза COVID-19 досі залишається серйозною, а карантин продовжує діяти.