Першого вересня в нашому районі святкували День знань

Першого вересня в нашому районі святкували День знань. Традиційно в кожній школі Новосанжарщини зібралися педагоги, учні, батьки, громадськість та представники органів виконавчої влади й місцевого самоврядування аби відзначити свято Першого дзвоника. Цього року голова райдержадміністрації Сергій Бульбаха вітав з початком нового навчального року учнів Зачепилівської загальноосвітньої школи. Своє вітальне слово Сергій Володимирович почав з того, що дощ в дорогу - гарний знак.
«Я впевнений, що новий навчальний рік буде вдалим для всієї Новосанжарської шкільної родини! Діти отримають нові знання, вчителі вдячних учнів, а батьки позитивні емоції! А ми все будемо робити для того щоб наші діти отримували якісну освіту в гарних умовах!» - наголосив голова райдержадміністрації.
Директор школи Марія Краснюк традиційно звернулася до вихованців та педколективу, привітавши всіх зі святом, а також подякувала районній владі за суттєву допомогу школі.
Вітав школярів і сільський голова Михайло Заріцький, який нагадав присутнім у залі про те, що нинішня районна влада надає суттєву допомогу у розвитку та благоустрої села. Успішно вирішуються навіть найболючіші питання громади.
Принагідно, голова райдержадміністрації оглянув щойно переобладнаний та відремонтований шкільний ганок, обговоривши з сільським головою Михайлом Заріцьким та директоркою школи Марією Краснюк  ще деякі ідеї щодо покращення зовнішнього вигляду фасаду.