Покладення квітів до пам’ятних знаків та могил загиблих учасників АТО з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва

Версія для друкуВерсія для друку

Уже багато років 14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності свято Покрови почали відзначати ще і як День Українського козацтва, а з огляду на традиції та глибокий історичний зміст цього дня, 14 жовтня ми відзначаємо  державне свято – День захисника України. Це свято єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України наші захисники відстоюють незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. 

Голова райдержадміністрації Владислав Васюта та його  заступник, Тарас Зуб, представники адміністрації, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із мамою загиблого захисника України Сергія Іванова, Наталією Бурніс  принесли квіти до могил згиблих учасників антитерористичної операції, новосанжарців, які похоронені на центральному кладовищі та вшанували хвилиною мовчання їх світлу пам’ять. Керівники району також поклали квіти до пам’ятного знаку Українським козакам та  пам'ятника Слави, що встановлений у селищі на честь загиблих земляків у Другій світовій війні. Урочисті заходи проведено аби вшанувати пам’ять тих героїв, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога.

Наверх ↑