Повідомлення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 на території Новосанжарського району.

Шановні мешканці Новосанжарського району! Станом на 09.10.2020 у районі захворіло  на коронавірусну інфекцію 65 громадян. За останню добу зафіксовано 1 новий випадок. Одужало 27 осіб,  2 особи похилого віку, які мали тяжкі супутні захворювання, померли. Під наглядом сімейних лікарів, на самоізоляції  перебуває 30 контактних осіб. В інфекційному відділенні Новосанжарської районної лікарні знаходиться на лікуванні 8 пацієнтів із пневмонією, із них 4 пацієнти – киснезалежні, з тяжкою пневмонією.

Прохаємо громадян дотримуватися карантинних вимог! Будьте соціально-відповідальними! Від цього залежить життя і здоров’я оточуючих,  ваших близьких і рідних.