Повідомлення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 на території Новосанжарського району.

Шановні мешканці Новосанжарського району! Станом на 16 жовтня 2020 у районі захворіло  на коронавірусну інфекцію 74 особи. За останню добу зафіксовано 1 новий випадок. Одужало 36 осіб, але ще 36 осіб хворіє,  2 особи похилого віку, які мали тяжкі супутні захворювання, померли. В інфекційному відділенні Новосанжарської районної лікарні знаходиться на лікуванні 9 пацієнтів із тяжкою пневмонією, усі вони киснезалежні, з них, у 7 пацієнтів підтверджено діагноз коронавірусної хвороби СOVID-19.

Відповідно до актуального рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 15 жовтня 2020 року №36 для Полтавської області на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби  СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, з 00 год.00 хв 19 жовтня 2020 року на території міста Полтава вводяться карантинні заходи «червоного» рівня епідемічної небезпеки на термін до перегляду рівня епідемічної небезпеки. Для Новосанжарського району визначено «помаранчеву» карантинну зону.

Також, згідно рішень педрад навчальних закладів району (крім ОТГ) внесено зміни у структуру навчального року щодо початку осінніх канікул з 19 жовтня.

Прохаємо громадян дотримуватися карантинних вимог! Будьте соціально-відповідальними! Від цього залежить життя і здоров’я оточуючих,  ваших близьких і рідних.