Повідомлення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 на території Новосанжарського району.

Шановні мешканці Новосанжарського району! Станом на 21 жовтня 2020 року у районі захворіло  на коронавірусну інфекцію 91 особа (уточнені дані). Одужало 46 осіб,  42 особи хворіє, в тому числі, активних хворих у смт Нові Санжари – 28 осіб,  3 особи померли. В інфекційному відділенні Новосанжарської районної лікарні знаходиться на лікуванні 9 пацієнтів із тяжкою пневмонією, усі вони киснезалежні.

Медичним персоналом КНП «Новосанжарська центральна районна лікарня» проводиться робота щодо розширення госпітальної бази для пацієнтів з діагнозом коронавірусної хвороби  COVID – 19. Станом на 21.10.2020 до централізованої подачі кисню підключено 18 лікарняних ліжок.

З метою перевірки дотримання карантинних вимог в сфері торгівлі,  автомобільного транспорту при пасажироперевезеннях  представниками Новосанжарської райдержадміністрації спільно з представниками Новосанжарського відділення поліції Кобеляцького відділу поліції ГУ НП в Полтавській області, Новосанжарського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області постійно проводяться перевірки  щодо організації протиепідемічних заходів на території населених пунктів при наданні послуг громадянам на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Прохаємо громадян дотримуватися карантинних вимог! Будьте соціально-відповідальними! Від цього залежить життя і здоров’я оточуючих,  ваших близьких і рідних.