Повідомлення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 на території Новосанжарського району.

Шановні мешканці Новосанжарського району! Станом на 11 листопада 2020 у районі захворіло  на коронавірусну інфекцію 164 особи (уточнені дані). Одужало 100 осіб,  61 особа  хворіє, 3 особи померли. В інфекційному відділенні Новосанжарської районної лікарні знаходиться на лікуванні  10 пацієнтів із тяжкою пневмонією, усі вони кисневозалежні, 2 пацієнти підключені до апарату штучної вентиляції легенів.

Медичним персоналом КНП «Новосанжарська районна лікарня» проводиться робота щодо розширення госпітальної бази для пацієнтів з діагнозом коронавірусної хвороби  COVID – 19. Станом на 11.11.2020 встановлено 2 кріоциліндри , що дасть можливість поліпшити  забезпеченість киснем медичного  закладу, оскільки всього за останню добу використано на лікування хворих 17 балонів кисню.

У зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби  COVID – 19 серед педагогічного колективу Новосанжарського ліцею, учнів 5-11 класів буде переведено з 12.11.2020 на дистанційну форму навчання.

Прохаємо громадян дотримуватися карантинних вимог! Будьте соціально-відповідальними! Від цього залежить життя і здоров’я оточуючих,  ваших близьких і рідних.