Повідомлення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 на території Новосанжарського району.

Шановні мешканці Новосанжарського району! Станом на 18.11.2020 у районі захворіло  на коронавірусну інфекцію 228 громадян. За останню добу зафіксовано 4 нових випадків. Вже вилікувалося 120 осіб, перебуває на стаціонарному лікуванні із тяжкими пневмоніями 8 осіб, всього перебуває на лікуванні 105 осіб.  3 особи, у яких було офіційно підтверджено діагноз коронавірусної  хвороби СOVID-19, померло. Також, з  початку пандемії у районі захворіло 33 медичних працівника, в даний час хворіє 18 медиків. На дистанційному навчанні до 27.11. 2020 перебувають учні 5-11 класів Новосанжарського  ліцею та учні  філії  Зачепилівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Новосанжарського  ліцею.

Враховуючи загальну тенденцію до стрімкого поширення коронавірусної хвороби СOVID-19 на території району, прохаємо громадян дотримуватися карантинних обмежень: одягати маски в громадських місцях, не відвідувати місця, де можливе скупчення громадян, дотримуватися соціальної  дистанції, забезпечувати миття рук з милом, користуватися антисептичними засобами для обробки рук. У разі погіршення стану здоров’я не наражайте на небезпеку інших, залишайтеся вдома, повідомляйте свого сімейного лікаря, який забезпечить ваше подальше лікування, згідно протоколу.