Повідомлення Штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID-19 на території Новосанжарського району.

Шановні мешканці Новосанжарського району! Станом на 03.10.2020 у районі захворіло на коронавірусну інфекцію 50 громадян. За останню добу зафіксовано 9 нових випадків (в офіційній статистиці, що подається в обласних ЗМІ допущена технічна помилка – 48 випадків). Вже вилікувалося 19 осіб, перебуває на стаціонарному лікуванні 6 осіб, лікується амбулаторно 24 особи, та 1 особа померла. Під наглядом сімейних лікарів перебуває 36 контактних осіб, на самоізоляції знаходиться 29 осіб. Згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що прийняте на позачерговому засіданні 24 вересня,  Новосанжарський район віднесено до «жовтої» карантинної зони. Враховуючи загальну тенденцію до стрімкого поширення коронавірусної хвороби СOVID-19 на території району, прохаємо громадян дотримуватися карантинних обмежень: одягати маски в громадських місцях, не відвідувати місця, де можливе скупчення громадян, дотримуватися соціальної  дистанції, забезпечувати миття рук з милом, користуватися антисептичними засобами для обробки рук. У разі погіршення стану здоров’я не наражайте на небезпеку інших, залишайтеся вдома, повідомляйте свого сімейного лікаря, який забезпечить ваше подальше лікування, згідно протоколу. З метою дотримання протиепідемічних заходів на території району, робочою групою у складі представників райдержадміністрації, поліції, управління Держпродспоживслужби  та представника селищної ради проводяться рейди з перевірки закладів торгівлі, громадського транспорту, ринків.