Презентація книги Ганни Демиденко «З Україною в серці»

Таку  назву  мала  зустріч, присвячена виходу у світ поетичної збірки «З Україною в серці» нашої землячки Ганни Демиденко, ветерана педагогічної праці, активної учасниці групи соціальної активності інвалідів «Прометей», літературно-мистецької вітальні «Сива ластівка», на яку завітали відвідувачі відділення денного перебування Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). На презентації, що проходила в районній бібліотеці, прозвучала різнопланова, мелодійна поезія Ганни Петрівни. Жодна зустріч, на якій звучать твори цього автора, не залишає байдужими серця ветеранів, багато віршів стали піснями, завдяки місцевим композиторам, нашим постійним відвідувачам: Петру Скубію, Миколі Призову, пісня якого «Моя мрія» на слова Ганни Демиденко, теж прозвучала на заході. Ця презентація стала чудовим подарунком до дня народження поетеси.

Завідувач відділення денного перебування        Оксана Червона