Проведено урочистості

Напередодні державного свята - Дня Конституції України, голова райдержадміністрації Владислав Васюта та голова районної ради Геннадій Супрун привітали працівників держорганів з прийдешнім святом.

Керівники у своїх виступах говорили про те, що органи державної влади та місцевого самоврядування спільно із правоохоронними органами, правозахисниками   покликані забезпечувати дотримання  принципів нашого Основного Закону, адже Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки. Основний Закон є визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Керівники побажали присутнім успіхів у праці, злагоди, добробуту, процвітання та світлого майбутнього.