Райдержадміністрація спільно із Новосанжарським держлісгоспом провела облаштування зони відпочинку біля Голубого озера

Прикро, що окремі  наші земляки, любителі відпочинку на природі, насправді не шанують цю саму природу, по споживацькому ставляться до її унікальної краси. Голубе озеро - самобутній куточок природи на Новосанжарщині, виявився беззахисним перед віроломством відпочиваючих. Дуже швидко відпочивальники засмітили береги озера, перетворивши у звалище. Низька культура деяких громадян ледве не знищила нашу новосанжарську перлину. Зрозуміло, що громадянам потрібно створити певні умови для відпочинку.

Райдержадміністрацією спільно із Новосанжарським держлісгоспом проведено роботи для облаштування зони відпочинку. Біля Голубого озера встановлені столики, туалет, роздягальня. Крім цього, виготовлено білборди із застереженням - не смітити та не розводити багаття в лісі, вказівники для громадян. Вдячний всім, хто своїми силами рятував наше Голубе озеро. Сподіваюсь, що громадяни нарешті освоять ази культури відпочинку, забиратимуть своє сміття із собою, берегтимуть природу.

Особливо застерігаю всіх відпочивальників не розводити багаття, адже поруч ліс, та дотримуватися правил поводження на воді.

Закликаю громадян відповідально ставитися до природи. Бережіть власне життя, здоров’я та довкілля!