райдержадміністрації відбулася нарада щодо запровадження з 01.10.2019 нового механізму фінансування житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі

4 жовтня і залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада з представниками підприємств надавачів послуг, громадських організацій та уповноважених сільських та селищної рад щодо запровадження з 01.10.2019 нового механізму фінансування житлових субсидій і пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі.
Протягом кількох годин начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Гомля, начальник відділу грошових виплат та компенсацій УСЗН Світлана Павленко,  головний державний соціальний інспектор УСЗН Жанна Клименко,  начальник відділу персоніфікованого обліку УСЗН Ірина Стогній та голова комісії з призначення субсидій, виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Наталія Постольник розповідали учасникам наради про зміни в питанні призначення та виплат пільг та субсидій. За словами доповідачів, цього року субсидії призначатимуться за тими ж принципами, що і минулого, тобто буде монетизація, але і призначення  і виплати відтепер здійснюватимуться управлінням (раніше тільки нараховували, а виплачувала держава).  Фахівці наголосили на важливості тісної співпраці представників територіальних громад з управлінням та зазначили, що до цього часу знаходили спільну мову з усіма ОТГ і сільськими радами, крім Новосанжарської, а непорозуміння та відсутність співпраці негативно відображається, в першу чергу, на якості надання послуг населенню.