Ремонт дороги Пащенки – Супротивна Балка – Лахни

Протягом багатьох років  громадяни нарікають на жахливий стан автодороги  Пащенки – Супротивна Балка – Лахни. Це питання порушувалося в письмових  скаргах громадян, в соцмережах і на особистому прийомі у голови райдержадміністрації Владислава Васюти.  Новосанжарською райдержадміністрацією  направлялися клопотання до Полтавської облдержадміністрації та ДП Агентства місцевих доріг Полтавської області щодо включення до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного, середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2020 рік, дороги  Пащенки – Супротивна Балка –Лахни. Також для вирішення цієї проблеми, головою райдержадміністрації проводилася особиста зустріч з керівництвом Агентства місцевих доріг Полтавської області . І хоча, в цьому році дане питання не було вирішено за недостатністю фінансування, в ході зустрічі  керівників було досягнуто  порозуміння.   Як запевнило керівництво Агентства,  капітальний ремонт цієї дороги буде обов’язково включено до переліку, але на перспективу. В даний час, на замовлення Агентства, як тимчасові заходи, філією Кобеляцького райавтодору проводиться аварійний ремонт  зазначеного автошляху щебеневою сумішшю. Планується відремонтувати автодорогу загальною протяжністю  14.8 км. Вже зроблено 5,5 км. Ці тимчасові заходи дозволять забезпечити рух транспорту в осінньо-зимовий період і, наразі, це вирішить проблему безпечного руху шкільного автобуса, яким здійснюється маршрут по даному напрямку, знизить аварійність на ділянці автодороги. Райдержадміністрація розраховує на подальше порозуміння та участь Агентства місцевих доріг Полтавської області у остаточному вирішенні цієї проблеми.