Робоча нарада в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації

Робоча нарада в управлінні соціального захисту населення. У п’ятницю в управління соціального захисту населення відбулася нарада з  уповноваженими сільських та селищної рад, спеціалістами підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг – ТОВ Полтавагаззбут, Полтаваенергозбут, КП «Джерело», Лелюхівським, Малокобелячківським, Малоперещепинським сільськими комунальними підприємствами, представником ПАТ «Укрпошта» та головою громадської організації ветеранів. Начальник управління соціального захисту населення Наталія Гомля,  начальник відділу грошових виплат та компенсацій Світлана Павленко та головний державний соціальний інспектор Жанна Клименко ознайомили присутніх з Порядком призначення та виплати субсидії з урахуванням норм Положення про призначення житлових субсидій затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1176 «Деякі питання надання житлових субсидій населенню у грошовій формі» та  №62 від 06.02.2019 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів».
На нараді було обговорено зміни внесені до Положення та відпрацьовано механізм призначення та виплати субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Також акцентовано увагу присутніх на важливості покладених завдань стосовно соціального захисту жителів району.

Начальник управління                                                                         Н.Г. Гомля