Робоча зустріч щодо надання компенсації за перевезення пільгових категорій населення залізничним транспортом в Новосанжарському районі

9 жовтня в райдержадміністрації відбулася робоча зустріч з начальником пасажирського сектора ВП "Полтавська дирекція залізничних перевезень" регіональної філії Південної залізниці ПАТ "Укрзалізниця" Русланом Запорожцем за участі голови РДА Сергія Бульбахи, голів ОТГ району, керівників структурних підрозділів РДА. Темою зустрічі було надання компенсації за перевезення пільгових категорій населення залізничним транспортом в Новосанжарському районі.
Обговорювали питання укладання договорів на 2018 рік щодо компенсації збитків від пільгових перевезень Укрзалізниці в Новосанжарському районі. Акцентувалася увага на необхідності закладення відповідних коштів на 2019 рік, висловлювалися різні точки зору керівників ОТГ району щодо вирішення проблемних моментів. За результатами зустрічі не вдалося досягти єдиної позиції в даному питанні. Коли керівництво району та деякі очільники ОТГ повністю розуміють і готові брати на себе відповідальність за надання пільг, то інші й досі вважають, що це проблеми держави, а не органу місцевого самоврядування. Особливо дивує позиція керівників громад, жителі яких найбільше користуються приміським залізничним транспортом. Але вдалося загострити увагу на цьому питанні  та налагодити шляхи співпраці Укрзалізнці з органами місцевого самоврядування.
Далі зустріч була продовжена вже в більш вузькому колі, де разом з головами ОТГ, головним лікарем ЦРЛ Ольгою Гирею та директором Новосанжарського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сергієм Бодаком обговорили організацію в 2019 році стоматологічної допомоги мешканцям району та питання подальшого функціонування терцентру.
За результатами заходу головою райдержадміністрації були дані відповідні доручення підлеглим та запропоновано керівникам ОТГ тісне співробітництво у вирішенні даних питань. Адже об’єднані територіальні громади - це такі собі мінірайони з відповідними функціями та повноваженнями.