Робочі наради на будівництві амбулаторій

28 липня голова райдержадміністрації Владислав Васюта  відвідав дві амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селах Галущина Гребля та Мала Перещепина, будівництво яких належить до проєкту Президента України  «Велике будівництво». Ці об’єкти заплановано ввести в експлуатацію до вересня поточного року. Спільно із своїм заступником Тарасом Зубом, спеціалістом держтехнагляду Дмитром Данковим, головним лікарем Центру ПМСД Олегом Яковенком, головним архітектором району Олександром Дригою  та представниками органів місцевого самоврядування Владислав Васюта провів робочі наради на новобудовах. Оскільки під час огляду  було виявлено деякі недоліки при виконанні будівельних робіт,  головою райдержадміністрації поставлено завдання підряднику про термінове їх усунення.

Амбулаторії нового типу покликані наблизити надання медичних послуг до сільських жителів  в умовах проведення реформи з децентралізації. В амбулаторії с. Галущина Гребля передбачається житло для медичного працівника, можливе проживання із сім’єю. Керівництвом Центру ПМСД спільно із Департаментом охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації проводиться робота щодо залучення відповідного медичного фахівця, який має бажання проживати і працювати на території цього села.  Для нових амбулаторій уже закуплено сучасні санітарні автомобілі.