Робота мобільного сервісного центру МВС Полтавської області в нашому районі продовжується

Версія для друкуВерсія для друку

5 липня спеціалісти мобільного сервісного центру МВС Полтавської області вп’яте відвідали смт Нові Санжари (перед приміщенням ЦНАП Новосанжарської РДА  в смт Нові Санжари вул. Центральна,56).
Це стало можливим завдяки зусиллям Новосанжарської РДА, яка активно працювала в напрямку поліпшення організації надання адміністративних послуг для мешканців Новосанжарського району.
Мешканці нашого району мали змогу провести експертне дослідження власних транспортних засобів а також отримати свідоцтва про реєстрацію ТЗ та номерні знаки.
Робота триває ;) Наступний візит заплановано на 19.07.2018
Інформацію щодо послуг, їх вартості, переліку  необхідних документів можна отримати на сайтах ГСЦ МВС http://hsc.gov.ua/ та Регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області www.pol.hsc.gov.ua обравши бажану послугу в розділі «Послуги» або його підрозділі «Адміністративні послуги».
Графік виїздів мобільних СЦ на сайті http://pol.hsc.gov.ua/index/mobilni-sts/grafik-viyizdiv-mobilnih-sts/
Нагадуємо, що для формування попереднього реєстру заявок  від громадян на отримання послуг (із зазначенням назви послуг), прохаємо звернутися до відділу економіки та розвитку інфраструктури Новосанжарської райдержадміністрації за тел. (05344) 3-13-54 або 068 388 58 98.

 

Наверх ↑